Najczęściej zadawane pytania:

Pracujemy z naszymi klientami nad organicznym rozwojem ich kont na Instagramie. Nasze inteligentne narzędzia pozwalają na zautomatyzowanie określonych procesów i aktywności na koncie w celu dynamicznego zwiększenia ilości zaangażowanych Followersów z precyzyjnie określonej grupy docelowej. Oznacza to, że nasze aplikacje pracują dla Ciebie przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu pozyskując setki Lajków i Fanów każdego dnia, realizując zaplanowaną marketingową strategię.

Po wysłania zgłoszenia na darmowy audyt konta w ciągu 48h otrzymasz od nas na email raport dotyczący Twojego konta. W raporcie umieścimy informację i wskazówki na temat obecnego stanu konta (jakość zdjęć i opisu BIO, ilość i jakość hashtagów itd). Otrzymasz również 8 najważniejszych zasad i metod, których przestrzeganie i uzywanie prowadzi do sukcesu na Instagramie. Będziesz mógł/a wprowadzic je w życie samodzielnie.

Klient Indywidualny – marka osobista
Instagram to platform przede wszystkim dla zwykłych ludzi, którzy lubią i chcą dzielić się z innymi użytkownikami ze świata obrazami ze swojego życia codziennego. Wizualne treści z życia codziennego angażują najbardziej innych użytkowników Instagrama dlatego profile lifestylowe, parentingowe, kulinarne czy też podróżnicze są wśród najbardziej popularnych w Polsce i na Świecie. Jeśli należysz do takich osób to z pomocą aplikacji Whisperia. rozwiniesz lojalną społeczność bardzo szybko. Będziemy dla Ciebie pracować wtedy kiedy jesteś w pracy lub kiedy śpisz. Będziesz obserwować rezultaty w swoim telefonie poprzez ciągłą ilość powiadomień o lajkach, nowych obserwujących czy też komentarzach.

Klienci biznesowi – marki handlowe
Jeśli używasz Instagrama do regularnej interakcji ze swoimi fanami jako potencjalnymi klientami to wiesz jak bardzo czasochłonne potrafi to być. Aplikacja Whisperia. będzie pracować w twoim imieniu oszczędzając Tobie czasu i pieniędzy ale za to w pełni maksymalizując potencjał i zaangażowanie. „Po efektach ich poznacie” ktoś kiedyś powiedział, Whisperia. pracuje skutecznie z tylnego siedzenia. Będąc zupełnym tłem twojej działalności, dlatego dzięki nam będziesz mógł się w pełni skoncentrować na najważniejszych aktywnościach swojego biznesu.

W odróżnieniu od mnogiej, podejrzanej konkurencji na rynku nasze aplikacje i działania zespołu prowadzą do pozyskania tylko realnych, zaangażowanych Fanów Twojej marki. Dlatego nie spodziewaj się pozyskania tysięcy fanów w ciągu dnia czy też tygodnia bo takie działanie jest zwyczajnie nielegalne i prowadzi do blokady konta Innstagramowego. W Whisperia. tworzymy dla klientów długofalowe strategie marketingowe i interesuje nas osiąganie celów klienta, a przez to długofalowa współpraca.

Oczywiście, że tak. Jako agencja social mediowa koncentrujemy się w 100% naszych działań na Instagramie. Znamy ich politykę prywatności na pamięć i zawsze przestrzegamy wszystkich regulacji i zmian w limitach Lajków, Follow/Unfollow i komentarzy.

Tak. Potrzebujemy login i hasło aby pracować dla Ciebie nad rozwojem Twojego profilu. Pamiętaj jednak, że dane logowania potrzebne są nam tylko do połączenia naszej aplikacji z serwerami Instagram API. Nigdy nie będziemy dodawać postów, zmieniać opisów, umieszczać komentarzy w twoim imieniu bez Twojej zgody. Nasze działanie koncentrują się tylko na Lajkowaniu w Twoim imieniu setek targetowanych zdjęć i postów.

Możesz być również pewny, że twoje dane są przechowywane na zaszyfrowanym serwerze z zachowaniem najwyższych procedur bezpieczeństwa, a po ustaniu współpracy zostaną usunięte. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz zmienić swoje hasło do Instagrama.

Tak. Nasze działania odbywają się w tle. W trakcie naszej współpracy wręcz powinieneś być aktywny poprzez umieszczanie nowych postów min. 3-5 razy w tygodniu i odpowiadać na komentarze pojawiające się pod postami.

Tak. Jeśli chcesz przerwać współpracę z Whisperia. wystarczy, że zmienisz swoje hasło. Aplikacja automatycznie straci łączność z Instagram API i przestanie dla Ciebie pracować. Napisz do nas również maila z informacją że rezygnujesz. Pamiętaj jednak że opłaty abonamentowe ponosisz z góry za cały miesiąc. W związku z czym najkorzystniej dla Ciebie będzie rezygnować z końcem miesiąca.

Oczywiście, że Tak. Wystarczy, że wybierzesz abonament płatny kwartalnie, półrocznie lub rocznie i wówczas otrzymasz automatyczną zniżkę odpowiednio 5%, 15%, 25%.

Tak. Prowadzimy program poleceń oraz program resellerski. Jeśli chcesz oferować naszą aplikację swoim klientom to skontaktuj się z nami na info@whisperia.com . Za każdego pozyskanego klienta możesz otrzymać prowizję w wysokości od 20% do 30% wypłacaną co miesiąc tak długo jak klient będzie opłacał abonament. W ramach programu możesz też oferować naszą drugą aplikację wspierającą sprzedaż na Instagramie – LINK2BUY.IT